Konut ve eğlence amaçlı mülk

Protan'ın her türlü özellik için çatıları ve membranları vardır.Çeşitli renklerde mevcuttur, ürünler dayanıklıdır ve daha az bakım gerektirir.

Protan hem büyük projeler hem de özel evler ve tatil evleri için birinci sınıf çözümler sunmaktadır. Protan'ın çatı ve membran sistemlerini kullanarak, çatınızın rüzgar ve hava koşullarından mümkün olan en iyi korunmaya sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Çatınız düz, eğimli, kavisli veya daha karmaşık bir tasarıma sahip olsun, dışarı çözümleri basit ve güvenlidir. Protan PVC çatı birçok renkte mevcuttur ve çatı yüzeyinin görünür kısımlarına montaj profilleri daha da çekici bir görsel izlenim sağlayabilir. Protan Domestic tam çatılar, uzantılar, barakalar, kabinler ve ekler için çözümlere sahiptir.

Protan Domestic ayrıca çatı terasları, teraslar ve ıslak odalar gibi iç ve dış çözümler için membranlara sahiptir. Protan Evsel radon membranı binanızı radondan korur. Protan ürünleri uzun kullanım ömrünü belgelemiştir ve az bakım gerektirir.

Protan, ISO 9001 kalite yönetim sertifikasına ve ISO 14001 çevre yönetim sertifikasına sahiptir. Bu, faaliyetlerimizin her yönünün belgelendiği ve kalite güvence altına alındığı ve üretimin hem yerel hem de küresel olarak mümkün olan en az olumsuz çevresel etkiye sahip olacak şekilde tasarlandığı anlamına gelir.

Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.