Çatı Yalıtımı

Protan, tüm çatı tipleri için kaliteli bir membran üreticisidir. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış, özel olarak üretilmiş çözümler sunuyoruz.

Protan, dünya lideri çatı sistemleri ve membranlarının uluslararası bir tedarikçisidir. Çözümlerimiz, basit bir bina süreci ve doğanın gücü ve gelecekteki kalite standartlarıyla yüzleşmeye hazır bir çatı sağlar. Tek katlı çatı kaplama malzemelerimiz çevre dostu”dur,” Türkiye de ki “modern ve yeni” fabrikalarımızda en yüksek kalite standartlarına uygun olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir.” Ürünlerimiz Avrupa ve Norveç’in en  yetkili derecelendirme kurumları tarafından test edilmiş ve belgelendirilmiştir.”   Avrupa ve Norveç'te bir dizi inşaat mühendisliği kurumu tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Protan, dünya çapında sağlam çatı ve membran çözümleri sunar. Teknoloji bizi belirli ortamlar özel şartlar için kişiselleştirmede verimli kılıyor.


Protan Çatı Sistemleri Hakkında Detaylı Bilgiler.

1972'den beri çatı kaplamaları ve membranlar tedarik eden Protan, ürünlerinin uzun ömrünü İskandinav iklimindeki uzun yıllara dayanan deneyimlerden ve kendi ve harici laboratuvarlarında yapmış olduğu kapsamlı testlerini belgeleyebilir. testlerle belgelemiştir.

Daha Fazlası

Projelerimiz

Protan ürünleri, tüm dünyada, tünellerden büyük ölçekli sanayi yapılarına, yeşil çatı projelerinden su yapılarına kadar binlerce projede tercih edilmiştir. Projeler için verdiğimiz ürün ve sistem garantilerimiz, sunduğumuz teknik hizmetlerimizin ayrılmaz parçasıdır.

Daha Fazlası...

Çatı Yalıtımı Belge ve Sertifikalar

Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.