Açık Çatı

Açık çatılar için yüksek kaliteli çözümlerimiz uzun ömürlüdür, tüm iklimlerde sağlamdır ve yüksek teknik standartta sürdürülebilir çatılar sağlar.

Sağlam kaliteli çözümler

Protan, açık çatılar için bir dizi yüksek kaliteli ürün sunmaktadır. Ürünler mekanik olarak, vakumla veya çatı yapısına tam olarak bağlanarak sabitlenir. Çatı kaplamaları, yeni inşaat ve yenileme projelerinde düz ve eğimli çatılar için idealdir. Protan'ın çatı kaplamaları ve membranları güçlendirilmiş ve PVC-P (plastikleştirilmiş) ile kaplanmıştır.

Protan'ın çatı kaplamaları:

  • Yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanabilir
  • UV ışınlarına dayanıklıdır
  • Kendi kendine söner
  • Mükemmel delinme direncine sahip
  • Sıcak hava ile kaynak yapılır

En uygun

Ürünlerimiz, aşırı rüzgara maruz kalan alanlarda rüzgar hasarını önlemek söz konusu olduğunda özellikle önemli olan mükemmel yırtılma mukavemetine sahiptir. Çatı kaplamalarımız, şiddetli soğuk havalarda, kış aylarında ve soğuk iklimlerde net bir avantaj sağlamak için en uygun üründür.

Kaymaz

Çatı membranları kaymaz bir yüzey sağlayan dokulu bir yüzeye sahiptir. Dokusuz çatı kaplamalarıyla karşılaştırıldığında bu, hem kurulum hem de bakım sırasında önemli bir güvenlik faktörü sağlar.

Kendinden söndürme

Açık çatılar için çatı membranlarımız kendiliğinden söner. Bu, yangının yayılmasına yardımcı olmadıkları anlamına gelir. Çoğu yüzeyde EN 13501-5'e göre yangın sınıflandırmasıdır. Tam bir genel bakış www.protan.com adresinde ve çatı kaplamaları için SINTEF teknik onayında bulunabilir.

Açık alev gerekmez

Protan'ın membranları ve çatı kaplamaları sadece sıcak hava ile kaynaklanır, böylece çatı kurmak için güvenli bir yöntemdir. Protan'ın çözümlerini seçerek, bina sahibi kurulum süresi boyunca risk almaktan kaçınır.

Daha fazla bilgi için bize ulaşabilirsiniz.