Üretim Müdürümüz Erdem Aktuna PVC2 Hattımızın Türkiye ve Protan için Öneminden Bahsetti

Çatı ve panel membranı üretiminde kullanılan PVC2 hattımızın günlük üretim kapasitesi 40.000 m2 olup, yıllık 12.000.000 m2 üretim yapılabilmektedir.

Çift kalender ve eksruderleri sayesinde tek seferde üretim yapılmaktadır. Kesintisiz imalat yapılabilmesi için otomatik ekleme yapan file ve keçe çözücüleri bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön plana alan ve kaliteden asla ödün vermeyen hattımızda kalınlık ölçüm sistemi ile anlık bilgileri otomatik kalıba göndererek ürün kalınlığını sürekli aynı ölçüde tutmaktadır. Dört istasyonlu jumbo sarım üniteleri yüksek kapasitede ürün sararak müşterilerimize hızlı  teslimat yapmak ana ilkemizdir. Çatı membran üretiminde kullandığımız tam otomatik kısa sarım ünitemiz hatta entegre çalışarak  kullanıcı dostu olup müşteri memnuniyetini ön plana almaktadır. Müşterimizin istediği metrajda sarım yapan ünite diğer istasyonunda membrana otomatik etiket yerleştirilir, naylon sarılır ve shrinkleme yapılarak ürünü uygulama yerine kadar dış etkenlerden  koruması sağlanmaktadır.

PVC 2 hattı Protan’ın dünyaya açılan yüzüdür. Hem Türkiye hem de dünya pazarı çatı membran ihtiyacının önemli bölümünü PVC 2 hattımız ile karşılanmaktdır.